Роменська райрада: депутати від ОПЗЖ склали повноваження, а в партії «Наш край» – заміна

Влада, Думка, Політика 20:59, 12.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

На останній сесії Роменської районної ради, яка відбулася 8 липня, всі депутати від партії ОПЗЖ склали свої повноваження. Вірніше – заяви про вихід з партії подали три депутати, які розглянули на сесії. Ну а вже після сесії – про свій вихід оголосив і четвертий депутат цієї партії.

«Дякую вам за це. Думаю, що люди оцінять ваші дії», – наголосив голова Роменської військової адміністрації Денис Ващенко.

А з партії «Наш край» вийшов один депутат і замість нього – призначили нового.

«Найбільше обурило те, що деякі депутати вітали оплесками цю людину… Потім я висловив свою думку і про ОПЗЖ, і про «Наш край». Я закликав, щоб люди не ганьбили себе, своє життя, своє депутатство і вийшли з цих партій, щоб люди поруч сприймали їх, як людей, які хочуть миру», – коментує Ващенко.

Також він звернувся до депутатів Роменської міської ради від партії ОПЗЖ й «Наш край». Та до Роменського міського голови Олега Стогнія, який балотувався на посаду від партії «Наш край».

«Шановні депутати, хотів би звернутися до вас: подивіться, що робиться в нас в країні, подивіться, як хлопці захищають нашу землю, скільки людей загинуло від проклятої війни, від російських солдатів і режиму путіна, який ви багато років відстоювали своєю партійною позицією. Зробіть правильний висновок – я думаю, що скласти повноваження – це не проблема. Щоб люди оцінили, що ви дійсно за Україну…», – завершив очільник району.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору