Роменська школа №11 бере участь в освітньому хакатоні + ФОТО

Освіта 14:05, 31.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Третій тиждень триває на Сумщині Інноваційний освітній хакатон з самооцінювання шкіл «Самооцінювання: крок за кроком». Серед десяти шкіл-переможців, яких обрано для участі в Проєкті – Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області.

Інноваційний освітній хакатон – це проєкт управління Державної служби якості освіти у Сумській області, який проводиться з метою підтримки закладів загальної середньої освіти Сумщини в розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

За цей час 10 шкільних команд детально ознайомилися з процесом самооцінювання – важливою складовою функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школі. Саме самооцінювання допомагає керівництву оперативно реагувати на виклики, відстежувати динаміку та визначати напрями розвитку закладу освіти.

«Команда Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 складається крім директора, його заступників та вчителів, також з представників учнівського та батьківського самоврядування, представників засновника та громади. Під час самооцінювання роботи закладу враховуватиметься думка всіх учасників освітнього процесу», – повідомляє директор Роменської школи №11 Вікторія Зеленська.

Робота шкільної команди відбувається як під час онлайн-активностей у супроводі менторів та координаторів проєкту, так і офлайн безпосередньо над завданнями Освітнього хакатону. Окрім того команда закладу спілкується з менторами, обговорює свої ідеї та плани, просить поради щодо їх реалізації.

Наразі команда школи активно працює над плануванням проведення самооцінювання за обраними напрямом. На думку команди, одним з найважливіших напрямів проведення самооцінювання є управлінська діяльність.

«Участь в Освітньому хакатоні «Самооцінювання: крок за кроком» для нашого навчального закладу надасть можливість побачити сильні та слабкі сторони нашого закладу, над якими ми будемо працювати та розвиватися надалі», – говорить Вікторія Зеленська.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору