Роменські біатлоністи гідно представили Україну на Кубку держав Центральної Європи + ФОТО

Громада, Діти, Спорт 17:03, 9.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 03 по 06 вересня в чеському Летограді проводився Кубок держав Центральної Європи з літнього біатлону в програмі змагань, яких були спринтерські гонки та гонки переслідування на лижоролерах.

У цих міжнародних змаганнях гідно представили нашу державу вихованці Роменського біатлону:

Супрун Сергій (с. Пустовійтівка) у віковій групі U-19 поєднавши бездоганну стрільбу на 2 вогневих рубежах та бистрий хід став переможцем в спринтерській гонці на 10 км., і в наступній гонці переслідування на 12,5 км, показав високий шостий результат серед більше 50 учасників вікової групи;

Приходько Ксенія (м. Ромни) вікова група U-17 в спринті на 7,5 км, зайняла 5 місце, а в гонці переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами призове 3 місце.

Призери нагороджені грамотами, медалями та призами Міжнародної федерації біатлону.