Роменські чиновники закликають жителів вакцинуватися від COVID-19

COVID-19, Влада, Громада 15:12, 21.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Зокрема, на цьому наголошувалося на нараді в Роменській районній державній адміністрації, яку провела начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марина Сушко.

«У ряді країн, зокрема, Португалії, Великій Британії, Іспанії тощо, останніми тижнями відзначається ріст захворюваності на Covid-19. У світі виявляють все більше випадків захворюваності штамом «Дельта». Цілком очікувано, що така ситуація може початися і в Україні. Тож допоки ситуація з захворюваністю відносно стабільна, цей час необхідно максимально використати для проведення профілактики коронавірусу, наростити темпи вакцинації населення», – наголосила посадовець.

За її словами, освітяни, підприємці, працівники органів влади, ринків контактують із великою кількістю людей щодня. Необхідно працювати на випередження новій хвилі пандемії.

«Чим більше жителів Роменщини вакцинуються, тим легше для району пройде черговий спалах, який прогнозують на осінь», – зазначила Марина Сушко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору