Роменські дзюдоїсти — перші у Всеукраїнському турнірі пам’яті Героїв України!
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно Роменщина зустрічала учасників Всеукраїнського турніру з дзюдо, присвяченого пам’яті загиблих воїнів – Героя України полковника Олександра Аніщенка та Народного Героя капітана Максима Савченка. За медалі змагалися юнаки та дівчата 2009–2011 та 2015–2016 років народження.
У турнірі взяли участь команди з Києва, Полтави, Харкова, Запоріжжя, Ніжина, Шостки, Охтирки, Кролевця, Прилук, Кременчука, Сум та інших міст. Господарями змагань виступили спортсмени Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного.
Перед початком турніру учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які віддали життя за незалежність України.
Зі словами підтримки до спортсменів звернувся міський голова Олег Стогній, який підкреслив, що дзюдо — це не лише спорт, а й школа сили духу та характеру. Віцепрезидент Федерації дзюдо України Сергій Колісніченко відзначив внесок міського голови у розвиток спорту та вручив пам’ятний сувенір. Також він нагородив старшого тренера відділення дзюдо Дмитра Богуша як найкращого тренера Сумщини.
Результати роменських спортсменів:
Олексій Книш (23 кг), Мирон Баляба (35 кг), Микола Дорошенко (29 кг), Кирил Товчигречка (26 кг), Костянтин Лобода (50 кг), Уляна Щербина (23 кг), Гліб Агеєнко (55 кг), Софія Шульга (52 кг) — 1 місце.
Володимир Ганзін (35 кг), Даніїл Шарапов (26 кг), Марія Верхогляд (23 кг), Владислава Рєзнік (48 кг), Матвій Дорошенко (46 кг), Вʼячеслав Столбун (66 кг) — 2 місце.
Іван Назимко (32 кг), Єгор Євченко (32 кг), Владислав Лукаш (46 кг) — 3 місце.
У загальнокомандному заліку команда м. Ромни здобула 1 місце!
Тренери-викладачі Олександр та Дмитро Богуші підготували спортсменів до змагань.

За повідомленням Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: