Роменські “гладіатори” вибороли призові місця на чемпіонаті Сумської області з панкратіону

Діти, Спорт 10:31, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно  в м. Суми відбувся чемпіонат Сумської області з панкратіону серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н. та 2014 – 2015 р.н.  В змаганнях взяли участь близько  120 спортсменів  з міста Суми, Лебедин, Тростянець, Охтирка,   Буринь та Роменської міської територіальної громади вихованців  спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор».

Під керівництвом тренера Андрія ШПОТИ спортсмени спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» показали гарний результат та вибороли:

І місце – Кіріл ЯЇЧКО;

ІІ місце – Поліна ВЕРЕТІНА, Тімур ХУТОРНИЙ;

ІІІ місце – Максим СЕРДЮК, Марк СЕРДЮК, Іван МАЛИШ, Данило ПІДВЕЗА, Андрій СЕНЕНКО.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору