Роменські комунальники прибрали стихійні сміттєзвалища у скверах по вулицях Київська та Конотопська + ФОТО

Благоустрій, ЖКГ 11:02, 29.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Днями працівники КП «ККП» РМР прибрали стихійні сміттєзвалища у скверах по вулицях Київська та Конотопська, завантажили та вивезли зібране сміття. Про це повідомляє голова Роменської міської ради Олег Стогній.

«Комунальні працівники не зможуть зробити громаду чистою, бо нове сміття з’являється безперервно й практично всюди, де ступає нога наших мешканців.  У черговий раз нагадую, що чистота громади залежить від кожного з нас! Тому закочуємо рукава, бо роботи ще вдосталь, й рухаємося далі! Нехай небо буде мирним, а Роменська громада чистою!», – написав він.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору