Роменські комунальники вже три місяці без зарплати

Громада, ЖКГ, Сесія 14:01, 28.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив новопризначений директор КП «Комбінат Комунальних підприємств» Ігор Щербак. Він наголосив, що на підприємстві великі проблеми. За його словами, підприємство має заборгованість з виконаних робіт 1 млн 800 грн, а по заробітній платі – 1 млн 200 грн. Також додав, що дуже скрутно з пальним, аби підприємство виконувало свою роботу.

Він говорить, що «нам  ніхто не допомагає. Так само, як я розібрався, не допомагали і попереднику моєму Безручку. Постійно ставляться палки в колеса, ніхто не хоче приймати виконаних робіт, люди працюють без зарплати вже третій місяць».

Також він звернувся до Олега Стогнія з приводу заміни керівників на підприємстві: «Я не такий, взяли Ви Безручка, і Безручко не такий… І пішло… Чому гроші не платять? – Наталія Віталіївна «зарубала». А Наталія Віталіївна у нас що, керівник? … Давайте розберемося і допоможемо людям. Бо люди – це основне».

«Немає наповнення бюджету. Кожну сесію: «Давайте грошей! Де їх взяти цих грошей?», – прокоментував виступ Ігоря Щербака депутат Валерій Мицик.

«Склалася така тенденція, що ображені і цілеспрямовані… В деяких моментах проявляється тупість, безвідповідальність, розумієте, і конфлікт інтересів – теж», – сказав Олег Стогній.

«Ми несемо відповідальність не тільки за витрачені коти з бюджету, а й поповнення нашого бюджету. У мене правило таке: «Якщо я щось пропоную, я дивлюся, де можна взяти ті кошти, щоб виконати дану роботу… На сьогоднішній день ми маємо молитися на кожну копійку, яка поступає до бюджету», – вважає Яків Зубан.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору