Роменські легкоатлети привезли з Івано-Франківська нагороди + ФОТО

Спорт 09:05, 15.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

11-12 травня 2021 року в м. Івано-Франківськ відбулись Всеукраїнські фінальні змагання з легкої атлетики за програмою ІІІ літньої Гімназіади України, у якій взяли участь команди з 17 областей України.

У складі збірної команди Сумської області виступали вихованці Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного, які показали гарні результати.

Зокрема чемпіонкою Гімназіади стала Землянікіна Єлізавета (ЗОШ № 4) на дистанції 400 м у бар’єрному бігу; срібну нагороду на дистанції 100 м з/б виборола Рибалко Інна (ЗОШ № 5).

В естафетах 100 х 200 х 300 х 400м другі місця вибороли:

серед юнаків – Костецький Нікіта (ліцей №1),

серед дівчат – Землянікіна Єлізавета, Полежай Іванна (ЗОШ № 4) та Рибалко Інна (ЗОШ № 5).

Переможці та призери Гімназіади були нагороджені дипломами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

За результатами змагань збірна команда Сумської області посіла друге загальнокомандне місце.

Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр Лісненко, Микола та Валентина Савицькі.