Роменські легкоатлети завоювали призові місця на чемпіонаті в Києві + ФОТО

Спорт 13:00, 21.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

18 – 19 лютого у Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (до 20 років). У змаганнях взяли участь 467 учасників майже з усіх регіонів України.

Вихованці Комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа імені Віктора Гречаного» показали гарні результати та у своїх дисциплінах посіли наступні місця:

  • Єлизавета Землянікіна – 1 місце – 60 м з бар’єрами (Кандидат у майстри спорту України, Київська міська школа вищої спортивної майстерності);
  • Наталія Тищенко – 2 місце – 800 м (Роменська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради Сумської області);
  • Владислав Василенко – 5 місце – 60 м з бар’єрами(ВСП «Роменський фаховий коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана»);
  • Аліса Вобла – 14 місце – 60 м (Харківський університет ім. В.Н. Каразіна);
  • Анастасія Редька – 14 місце – 400 м (Роменський ліцей № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської Ради Сумської області.

Збірна команда Сумської області  посіла 6 місце з 24 областей. Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр ЛІСНЕНКО, Микола та Валентина САВИЦЬКІ.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору