Роменські піротехніки вчили дітей, як поводитися з вибухонебезпечними предметами

Безпека, Діти 10:30, 1.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

29 червня фахівці групи піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України провели для учнів Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 інформаційно-профілактичний урок на тему: «Правила поведінки у разі виявлення ВНП». Мета такого навчання проста і важлива – діти повинні знати, яка небезпека прихована в таких знахідках і як поводити себе, у випадку, якщо раптом натрапиш на боєприпас. Про це повідомляє Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України

Вони розповіли учням, які вибухонебезпечні предмети було виявлено на території Сумської області ,а які в зоні ООС, чим вони відрізняються та яку небезпеку несуть в собі. Розповідь доповнювалася ілюстративними матеріалами, адже для дітей були підготовлені спеціальні навчальні посібники.

Наприкінці зустрічі діти зробили висновки і запам’ятали головні правила: знайшов невідомий предмет, за зовнішніми ознаками схожий на вибухонебезпечний — повідом дорослих або Службу порятунку за телефоном «101», помітив невідомі предмети — у жодному разі їх не чіпай.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору