Роменські плавці взяли участь у турнірі з плавання «Кубок Немо 2025»
Поділитися в
Копіювати посилання
15 лютого у Києві відбувся відкритий турнір з плавання «Кубок Немо 2025».
Цього разу наш клуб “Акваленд” представляли дітки 2019 року народження і старші.

Турнір проводився з метою цілеспрямованої роботи по відбору та підготовці спортсменів для участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Роменські плавці показали чудові результати, зайняли призові місця, продемонстрували гарну підготовку і цілеспрямованість.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: