Роменські плавці взяли участь у турнірі з плавання «Кубок Немо 2025»

Спорт 15:00, 16.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

15 лютого у Києві відбувся відкритий турнір з плавання «Кубок Немо 2025».

Цього разу наш клуб “Акваленд” представляли дітки 2019 року народження і старші.

Турнір проводився з метою цілеспрямованої роботи по відбору та підготовці спортсменів для участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

 

Роменські плавці показали чудові результати, зайняли призові місця, продемонстрували гарну підготовку і цілеспрямованість.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору