Роменські поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції проти насильства + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Інспектори з ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції в рамках акції «16 днів проти насильства» відвідали школярів місцевої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 та пояснили, що таке насильство та як йому протидіяти. А також разом з дітками створили плакат «В безпеці з ювенальною поліцією».

Основною метою даної Всеукраїнської акції, що проводиться з 25 листопада по 10 грудня щорічно, є привернення уваги громадян до проблеми подолання насильства.

Так, ювенальні поліцейські Інна Холод та Алла Кириченко під час уроку провели з дітками роз’яснювальну бесіду. Розповіли, що таке насильство, які є його види прояву, як саме можна допомогти жертві насильства та яка відповідальність для тих, хто його вчиняє.

Під час заходу правоохоронці разом із школярами в знак миру та протидії будь-яким проявам даного негативного явища написали на кольорових кульках «Ми проти насильства», а також створили спільний плакат на тему «В безпеці з ювенальною поліцією», на якому діти залишили різнокольорові відтиски своїх долонь.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору