Роменські поліцейські продовжують бесіди з дітьми щодо правил особистої безпеки + ФОТО

Безпека, Діти, ДСНС 14:05, 6.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Інспектори ювенальної превенції спільно з представниками місцевого управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели на місцевому пляжі заходи профілактичного характеру. Під час яких нагадали малечі про правила безпечної поведінки.

 

Правоохоронці спільно з інспекторами пожежної безпеки розповіли дітям та їх батькам як під час літнього відпочинку не потрапити у біду. Вони разом поговорили про правила поведінки на воді, про те, що обов’язково потрібно бути дисциплінованим та слухатись дорослих. Також, роз’яснили основні правила пожежної безпеки, як у побуті, так і на природі. Та про те, як діяти у разі виникнення пожежі. В свою чергу поліцейські нагадали відпочивальниками про необхідність дотримання Правил дорожнього руху, де та як потрібно переходити проїзну частину дороги.

Крім того, поліцейські та рятувальники пояснили, як дітям, так і дорослим, про те, як потрібно діяти у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Зокрема нагадали, що у разі виявлення будь-де зброї, боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів важливо відмітити місце знаходження небезпечної знахідки або ж просто його запам’ятати, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію. Та, чекаючи на приїзд спеціалістів, ні в якому разі не підходити до цих предметів, аби просто роздивитись їх по ближче. Адже, така цікавість може мати дуже трагічні наслідки. Та для того, щоб ці поради ніхто не забував, то наприкінці бесід слухачам вручили тематичні листівки.

 

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору