Роменські поліцейські проводять профілактику продажу тютюну та алкоголю неповнолітнім + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції та поліцейський офіцер Роменської територіальної громади проводять профілактичну кампанію щодо попередження правопорушень, пов’язаних з незаконним продажем тютюну та алкоголю неповнолітнім.

Правоохоронці завітали до Великобубнівської загальноосвітньої школи, аби розповісти школярам та їх батькам про шкідливість впливу алкоголю та тютюну на організм людини, особливо у юнацькому віці.

Також, поліцейські нагадали дітям та дорослим про заборону продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та електронних сигарет особам, які не досягли 18-річного віку. Зокрема правоохоронці звернулися до всіх присутніх із закликом повідомляти до поліції про порушення продажу заборонених законом товарів неповнолітнім.

Крім того, співробітники полії роз’яснили присутнім про відповідальність за адміністративні правопорушення. Так, якщо дитина віком до 16 років порушує адміністративне законодавство, то відповідальність за неї несуть її батьки (ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей»).

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору