Роменські поліцейські взяли участь у нараді з питань безпеки освітнього процесу

Поліція 09:05, 15.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейський офіцер Хмелівської територіальної громади Артур Зернюк долучився до виїзної наради до закладів освіти на якій обговорювали тему безпеки учасників освітнього процесу на період воєнного стану.

У семінарі взяли участь начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірина Головач, юрисконсульт відділу Олександр Юсов, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області майор служби цивільного захисту Максим Попович, завідувач навчально – консультаційного пункту з цивільного захисту Микола Каплун та директори навчальних закладів Хмелівської громади.

На сьогоднішній день дуже важливо зберегти найцінніше в нашому житті – наших дітей. Вони, не зважаючи на всі обставини, повинні почувати себе максимально захищено, а безпека під час війни починається з обізнаності. А найважливішим завданням педагога у воєнний час – навчити дитину уникати небезпечної ситуації та вміти правильно поводитись у випадку її виникнення.

Крім того у межах реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти та науки, правоохоронці були запрошені до презентації створених класів безпеки.

У цих класах буде проходити навчання школярів правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору