Роменські поліцейські привітали дітлахів з Днем захисту дітей

Дата, Діти, Поліція 17:09, 1.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські з нагоди свята в місцевому парку роздавали діткам яскраві кульки, солодощі та подарунки. А у відповідь отримали найцінніше – це щирі посмішки та слова вдячності.

Одне із найбільш очікуваних для дітей свят у світі є відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Традиція ж його святкування саме 1 червня з’явилася завдяки спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації жінок в Парижі. ООН підтримала ініціативу паризького конгресу та оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей пріоритетним напрямком діяльності.

Основною метою цього свята є закликати всіх на захист прав і свобод дітей, та нагадати про необхідність дотримання прав дитини. Адже, кожна дитина має право на життя, на захист від експлуатації дитячої праці, на захист від фізичного та психологічного насильства, на освіту, на відпочинок і дозвілля, та на свободу думки і віросповідання.

Тож, інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції до Дня захисту дітей провели захід в місцеву парку та привітали діток зі святом. Правоохоронці побажали кожній родині миру і злагоди, а також роздали малечі яскраві кульки, солодощі і подарунки. Та, найголовніше для поліцейських було бачити, як радіють та щиро посміхаються дітки.

Пам’ятаймо, що діти — це майбутнє кожної держави.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору