Роменські поліцейські розповідали про безпечний інтернет

Діти, Поліція 12:00, 10.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції відвідали учнів шкіл Андріяшівської ОТГ та провели робочу зустріч зі співробітниками Роменського міськрайонного центру соціальних служб дітей, сім’ї та молоді. Основною метою заходів було пояснити дітям про небезпеку, яка може чекати на них в Інтернеті, та роз’яснити їм основні правила безпечної поведінки в соціальних мережах.

Під час зустрічей поліцейські приділили особливу увагу безпеці дітей, профілактиці негативних явищ у дитячому середовищі, зокрема в Інтернеті.

Правоохоронці відмітили, що сьогодні доступ до глобальної мережі став невід’ємною складовою сучасного культурно-освітнього середовища. Адже, кожна друга дитина користується послугами мережі. Кількість користувачів постійно зростає, при цьому підлітки не володіють інформацією про онлайн-ризики, а саме: суїцидальні та екстремістські групи, кібербулінг, інтернет- шахрайство, прояви сексуального насилля і домагання до дітей через різного роду чати в мережі та інші небезпеки з якими можуть стикатися діти під час користування Інтернетом.

Тож, зустрічі були спрямовані на профілактику негативних явищ у дитячому середовищі, привернення уваги суспільства до цієї проблеми та поширення порад і правил поведінки дітей під час користування Інтернетом.

Наприкінці заходу поліцейські нагадали школярам про їхні основні права та обов’язки, а також роз’яснили куди слід звертатись у випадку протиправних дій стосовно дітей.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору