Роменські поліцейські в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля” продовжують проводити зустрічі зі школярами + ФОТО

Діти, ДСНС, Освіта 16:09, 10.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 9 грудня, інспектори з ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції провели зустріч з учнями Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 та №2. Метою цих заходів було роз’яснити школярам, як саме можна протидіяти домашньому насильству і такому виду насильства, як булінг.
Так, інспектори ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та провели декілька профілактичних зустрічей зі школярами.
Під час заходів правоохоронці роз’яснили школярам, що таке домашнє насильство та про те, як можна йому протидіяти. Також пояснили, як можна захисти себе у випадку, якщо хтось стане жертвою домашнього насильства, та куди потрібно звертатись за допомогою. Нагадали й про такий вид насильства, як “булінг”, та про те, яка буває відповідальність за різні прояви насильства.
Зокрема, співробітники поліції попередили школярів, що за пропуски уроків без поважних на те причин, є відповідальність.
Наприкінці зустрічі співробітники поліції закликали школярів ніколи не замовчувати про будь-які випадки насильства, а негайно повідомляти про них до поліції за номером 102.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору