Роменські поліцейські взяли участь у Всеукраїнській акції “16 днів проти насилля” та провели флеш-моб зі школярами + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Інспектори з ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції в ігровій формі провели зустріч з учнями Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Її метою було роз’яснити школярам, що таке домашнє насильство та про те, як йому протидіяти.

На початку заходу правоохоронці зазначили, що дана зустріч проходить в рамках Всеукраїнської акції, яка проводиться в Україні кожного року з 25 листопада до 10 грудня включно, а її метою є привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Поліцейські розповіли семикласникам, що таке домашнє насильство, роз’яснили, які бувають його види та про те, як йому протидіяти. Також, інспектори пояснили, як можна захисти себе у випадку, якщо хтось стане жертвою домашнього насильства, та куди потрібно звертатись за допомогою. Зокрема правоохоронці, нагадали й про такий вид насильства, як “булінг”, та про те, яка буває відповідальність за різні прояви насильства.

Аби школярі більш уважно слухали та, як найбільше запам’ятали корисної інформації, інспектори ювенальної превенції провели зустріч у ігровій формі. Так, наприклад, під час однієї з ігор, що має назву “Коло безпеки”, учні вирізали свої долоньки та написали на них своє ім’я і “Ми проти насильства”. А потім кожен по черзі прикріпили їх на один спільний плакат з назвою “Долоні добра”.

Наприкінці зустрічі співробітники поліції закликали школярів ніколи не замовчувати про будь-які випадки насильства, а негайно повідомляти про них до поліції за номером 102.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору