Роменські правоохоронці провели пізнавальну бесіду зі школярами

Діти, Освіта, Поліція 15:06, 20.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські офіцери громади провели профілактичну бесіду з учнями Великобубнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради Сумської області щодо недопущення вчинення ними правопорушень та злочинів.

Правоохоронці завжди проводять профілактичні заходи щодо недопущення злочинності серед неповнолітніх. Поліцейські намагаються встановити причини протиправної поведінки у підлітків. Допомагають визначити суть проблем, які стоять перед ними, визначити і усвідомити зроблені ними помилки.

З цією метою працівники поліції постійно відвідують навчальні заклади, де читають лекції та проводять бесіди зі школярами.

Так, вчора поліцейські завітали до школи в селі Великі Бубни аби провести пізнавальний урок та розповісти про негативні наслідки вживання алкоголю і куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет серед підлітків. На конкретних прикладах розповіли про згубний вплив цих речовин на здоров’я. Крім того, повідомили, про такі наслідки їх вживання як кримінальна або адміністративна відповідальність.

Також розповіли підліткам про переваги здорового способу життя, зокрема, зайняття спортом. Адже саме спорт розвиває тіло, дисциплінує та робить людину цілеспрямованою і сильною духом.

Приділили увагу питанню щодо недопустимості вживання ненормативної лексики школярами.

Діти активно приймали участь у лекції, задавали питання та з зацікавленістю слухали правоохоронців.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору