Роменські рятувальники на березі Сули вчили дітей правилам поводження на воді

Безпека, Діти, ДСНС 16:28, 7.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках акції «Безпечний відпочинок» фахівці групи підводного розмінування Міжрегінального центру швидкого реагування ДСНС України провели своєрідний урок правильного поводження на берегах водойм для відпочивальників наметового дитячого табору «Патріот». Табір розташувався поблизу села Москалівка Роменського району. Рятувальники ознайомили школярів із роботою групи підводного розмінування, їх спеціальним спорядженням та технікою. Про це повідомляє Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України.

Тематичний урок провели просто на березі річки Сула, щоб усе почуте на ньому запам’яталося дітям особливо чітко. Перш за все, рятувальники ДСНС нагадали дітям правила безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах: для молодших школярів – не ходити на річку без батьків та не пустувати у воді, для старших – не купатися у незнайомих місцях, у річках зі швидкою течією, плаваючи – не влаштовувати різні ігри у воді.

Не варто, зазначили рятувальники, відпочивати та купатися наодинці, адже у випадку непередбачуваної ситуації може знадобитися допомога сторонньої людини. Під руками завжди бажано мати якийсь підручний засіб – мотузку, ремінь, на крайній випадок – звичайну гілку дерева, які можна було б використати для рятування потопаючого. Хто ще невпевнено тримається на воді, застерегли водолази, нехай одягають рятувальні жилети.

Найяскравіші враження в дітей залишилися після катання на моторному човні BRIG з дотриманням всіх норм техніки безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору