Роменські рятувальники повернулися додому після виконання місії на Шосткинщині

ДСНС 09:00, 24.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зморені, але сильні духом рятувальники Мобільного рятувального центру швидкого реагування “Суми” ДСНС України повернулися додому, на Роменщину.

Понад два тижні вони перебували на Шосткинщині, де допомагали місцевим жителям — розчищали наслідки обстрілів, відновлювали будівлі, підтримували людей у складних умовах.

У знак вдячності діти з «Дружнього Простору» передали надзвичайникам власноруч виготовлені свічки та малюнки.

Фото – ДСНС України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору