Роменські школи йдуть на карантин
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час наради у Роменській міській раді начальник Відділу освіти Роменської міської ради Сумської області Ірина ІВНИЦЬКА повідомила про зростання рівня захворюваності серед дітей.
Тому заклади освіти переходять на дистанційний режим роботи, повідомляє Роменська міська рада.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: