Роменські співаки «зірвали» призові місця на Міжнародному конкурсі пісенної творчості «Мелодії вічності» в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники»

Суспільство 12:03, 3.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Результати оцінювання журі (за жанрами):

Гран Прі

Народний аматорський вокальний ансамбль сучасної та народної пісні “Зорецвіт” Роменського міського будинку культури, керівник Литвиненко Тетяна

Естрадний спів

І місце

Народний аматорський вокальний ансамбль “Осокори” Роменський міський будинок культури, керівники Тетяна Литвиненко, Столяренко Володимир

Народний аматорський вокальний ансамбль “Мальви” Центр культури Кролевецької міської ради, керівник Марина Макаровець

Народний вокальний ансамбль “Сузір’я” відокремлений структурний підрозділ “Шосткинський фаховий коледж імені Івана Кожедуба Сумського державного університету”, керівник Ірина Соколова

Андрущенко Анна Олександрівна, Народна аматорська студія естрадного вокалу “Унісон” Роменського міського будинку культури, керівнки Володимир Столяренко

Лаврик Павло Сергійович, КЗ “Центр розвитку культури та туризму” Роменської міської ради

Кандиба Катерина Олександрівна, м. Ромни, керівник Людмила Глазько

Грицун Катерина Сергіївна, мистецька школа Кролевецької міської ради, керівник Олена Копейченко

ІІ місце

Народний аматорський вокальний ансамбль “Калинові зорі” комунального закладу Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради Сумської області, керівник Петро Чоботар

Тріо “New Youth” Вокальна студія “New Youth” Центру культури Кролевецької міської ради, керівник Ніна Федоренко

Сарапин Анастасія Олегівна кавер-гурт ” Варта-UA” 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І.Виговського, керівник солдат Купченко Олександр

Єгоров Олександр Аркадійович Комунальний заклад “Центр культури” Глухівської міської ради,

Карлова Арина Андріївна КЗ “Глухівська школа мистецтв ім. М.С. Березовського”, керівник Тохтамиш Тетяна

ІІІ місце

Жіночий народний вокальний аматорський ансамбль “Срібні джерела” Рогинський сільський клуб Роменського району Сумської області, керівник Людмила Глазько

Гурт “Воля” Конотопський міський будинок культури “Зоряний”, керівник Олександр Фесенко

Вокальна студія “New Youth” Центр культури Кролевецької міської ради, керівники Ніна Федоренко, Марина Макаровець

Дяченко Ігор Іванович 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана І.Виговського, керівник головний сержант Ігор Гаращенко

Корнух Юрій Петрович Мокіївський СБК Відділу культури Роменської міської ради, керівник Юлія Корнух

Кудояр Софія Олександрівна КЗ “Дружбівський міський Палац культури”, керівник Ірина Ткаченко

Сірош Максим Петрович вокальна студія “New Youth” Центру культури Кролевецької міської ради, керівник Ніна Федоренко

Народний спів

І місце

Народний аматорський вокальний ансамбль “Полісся” Комунальний заклад Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради Сумської області, керівник Петро Чоботар

Народний аматорський вокальний ансамбль “Слобожани” Роменський міський будинок культури, керівник Павло Лаврик

Народний аматорський вокальний жіночий ансамбль “Вербиченька” Гречкинський будинок культури – філія Центру культури Кролевецької міської ради, керівник Микола Возняк

Аматорський жіночий вокальний ансамбль “Горлиця” Сім’янівського сільського будинку культури – філії КЗ “Дубов’язівський центр культури і дозвілля” Дубов’язівської селищної ради, керівник Олена Климова

Лисянська Валерія Юріївна Сумський фаховий колледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, викладач Куліжнікова Наталія Вікторівна

ІІ місце

Народний аматорський вокальний ансамбль “Криниця” Комунальний заклад Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради Сумської області, керівник Петро Чоботар

“Народний” аматорський вокальний ансамбль “Дружбяночка” КЗ “Дружбівський міський Палац культури”, керівник Тетяна Демченко

Народний аматорський фольклорний колектив “Журавка” с. Бараші Барашівська сільська громада Новоград-Волинський район Житомирська область, керівник Комендатюк Марія Іванівна

Академічний спів

І місце

Народний ансамбль “Мрія” Хорольського базового будинку культури Лубенського району Полтавської області, керівник Валентина Олійник

Журавльова Юлія Павлівна Луганський національний університет імені Тараса Шевченка викладач Христиченко Руслан Іванович концертмейстер Пономаренко Олена Андріївна

Вишегородська Яніна Ігорівна Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Кузнецова Анастасія Сергіївна Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського, викладач Колесник Євдокія Василівна

Авторська пісня

І місце

Кримовська Людмила Павлівна, творчий дует: ( L – L Duet ) Людмила Кримовська та Леонід Дзюняк при Дерганівській філії Ружинського ЦКтД Житомирської області

Kolo_dvoh, склад – Денис Поліщук, Ксюша Поліщук, Юрій Тищенко, Дмитро Кущенко Конотопський міський центр культури і дозвілля “Кінотеатр “Мир”, гурт Kolo_dvoh, керівник Денис Поліщук

ІІІ місце

Каплюк Альона Сергіївна Конотопська дитяча музична школа №2

Диломи учасника отримують

Народний аматорський ансамбль “Поліські зорі” Середино-Будський Центр культури і дозвілля, керівник Олена Баликіна

Квартет “Мелодія серця” Дружбівська філія Дружбівського міського Палацу культури, керівник Олександр Малай

Народний жіночий вокальний колектив “Вечорниці” Іршанський сільський клуб Вишевицької ОТГ, керівник Тетяна Стременко

Аматорський вокальний ансамбль “Асторія” КЗ “Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області”, керівник Юлія Пушкарь

Гурт “Конотоп” Конотопський міський будинок культури “Зоряний”, керівник Олександр Єрьомін

Народний аматорський вокальний ансамбль «Рапсодія» Конотопський міський будинок культури “Зоряний”, керівник Олександр Єрьомін

Дует “Fresh girls” у складі Бізюкової Вікторії та Цигикал Ірини КЗ “Глухівська школа мистецтв ім. М. С. Березовського”, викладач Тетяна Тохтамиш

Трохименко Єлизавета Олександрівна Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, викладач Наталія Куліжнікова

Кучер Раїса Петрівна відділ культури і туризму Андріяшівської сільської ради

Аматорський гурт “КуРаЖ” Конотопський міський палац культури, керівник Іван Супрун.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору