Роменські спортсмени показали «клас» на чемпіонаті Сумської області з панкратіону та грепплінгу + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно в Сумах відбувся чемпіонат Сумської області з панкратіону та грепплінгу.
У змаганнях взяли участь близько 240 спортсменів з міста Суми, Лебедин, Тростянець, Охтирка, Буринь та Роменської міської територіальної громади вихованці: спортивного клубу “LEGION” та спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор».

Спортсмени спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» показали гарний результат та зайняли:
І місце – Кіріл ЯЇЧКО (Роменський ліцей №1 ім. П.І. Калнишевського),
ІІ місце – Данило ПІДВЕЗА (Роменський ліцей № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе), Андрій ГОРОБЕЦЬ (Роменський ліцей №1 ім. П.І. Калнишевського), Роман КОНОВАЛЕНКО (Роменський фаховий коледж КНЕУ ім. В. Гетьмана)
ІІІ місце – Андрій ПАРТОЛА (Роменська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7).
Тренер Андрій ШПОТА.
Спортсмени спортивного клубу «LEGION» зайняли:
ІІ місце – Нікіта НЮКАЛО (Роменський ліцей № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе),
ІІІ місце – Антон МЕЛЬНИК, Іван КАЛУГА (Роменський ліцей №1 ім. П.І. Калнишевського), Микола СОЛОВЙОВ ( Роменський ліцей № 4 ім. Тетяни Маркус), Ілля СІНЯЄВ (Роменська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 11).
Тренер Владислав ЛАКИЗА.
За повідомленням сайту Роменської міської ради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: