Роменські спортсмени показали «клас» на чемпіонаті Сумської області з панкратіону  та грепплінгу + ФОТО

Спорт 12:00, 12.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в Сумах відбувся чемпіонат Сумської області з панкратіону  та грепплінгу. 

У змаганнях взяли участь близько  240 спортсменів  з міста Суми, Лебедин, Тростянець, Охтирка,   Буринь та   Роменської міської територіальної громади вихованці:  спортивного клубу “LEGION”  та спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор».

Спортсмени спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» показали гарний результат та зайняли:

І місце – Кіріл ЯЇЧКО (Роменський ліцей №1 ім. П.І. Калнишевського),

ІІ місце – Данило ПІДВЕЗА (Роменський ліцей № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе), Андрій ГОРОБЕЦЬ (Роменський ліцей №1 ім. П.І. Калнишевського), Роман КОНОВАЛЕНКО (Роменський фаховий коледж КНЕУ ім. В. Гетьмана)

ІІІ місце – Андрій ПАРТОЛА (Роменська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7).

Тренер Андрій ШПОТА.

Спортсмени спортивного клубу «LEGION» зайняли:

ІІ місце – Нікіта НЮКАЛО (Роменський ліцей № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе),

ІІІ місце –  Антон МЕЛЬНИК,  Іван КАЛУГА (Роменський ліцей №1 ім. П.І. Калнишевського), Микола СОЛОВЙОВ ( Роменський ліцей № 4 ім. Тетяни Маркус), Ілля СІНЯЄВ (Роменська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 11).

Тренер Владислав ЛАКИЗА.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору