Роменські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті Сумської області з панкратіону
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно в місті Суми відбувся чемпіонат Сумської області з панкратіону, у якому взяли участь близько 86 спортсменів із міст Суми, Лебедин, Тростянець, Охтирка, Буринь та Роменської міської територіальної громади.
Спортсмени спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» гідно представили Роменську громаду та продемонстрували високий рівень підготовки:
І місце – Олександр Рибалко;
ІІ місце – Роман Коноваленко та Артем Галайко.
До змагань спортсменів підготував тренер спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» Андрій Шпота.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: