Роменські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті Сумської області з панкратіону

Спорт 18:00, 10.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно в місті Суми відбувся чемпіонат Сумської області з панкратіону, у якому взяли участь близько 86 спортсменів із міст Суми, Лебедин, Тростянець, Охтирка, Буринь та Роменської міської територіальної громади.

Спортсмени спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» гідно представили Роменську громаду та продемонстрували високий рівень підготовки:
І місце – Олександр Рибалко;
ІІ місце – Роман Коноваленко та Артем Галайко.

До змагань спортсменів підготував тренер спортивно-оздоровчого клубу «Гладіатор» Андрій Шпота.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору