Роменські тенісисти вибороли призові місця на змаганнях в Чернігівській області
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно в смт. Короп Новгород, Сіверського району, Чернігівської області відбулися міжобласні змагання з настільного тенісу, присвячені пам’яті загиблих українських воїнів. У них взяли участь і спортсмени Роменської міської територіальної громади.
Чемпіонами стали: у віковий категорії 2015 р.н. та молодші – Артем СОВА та у віковій категорії 2011-2013 р.н. –Тимур ОМЕЛЯНЕНКО (Роменський ліцей №4 імені Тетяни Маркус). Срібну нагороду виборов: у віковій категорії 2015 р.н. та молодші –Олександр ДЗИГАЛ (Роменський ліцей №1 ім. П.І. Калнишевського).

Підготував спортсменів тренер Сергій УСИК. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.
За повідомленням сайту Роменської міської ради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: