Роменські випускники висадили дуби + ФОТО

Акція, Освіта, Природа 13:01, 22.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

До Дня довкілля освітні заклади Роменської громади долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».

Акція з озеленення ініційована громадською спілкою Асоціація професіоналів довкілля (PAEF) та проводиться на підтримку екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна».

Випускники 9 та 11 класів разом з педагогами висадили саджанці дуба черешчатого.

Учасники екологічної ініціативи висадили дерева, які було надано  ДП «Роменський агролісгосп».

Координатором акції виступив Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору