Роменські випускники висадили дуби + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
До Дня довкілля освітні заклади Роменської громади долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».
Акція з озеленення ініційована громадською спілкою Асоціація професіоналів довкілля (PAEF) та проводиться на підтримку екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна».
Випускники 9 та 11 класів разом з педагогами висадили саджанці дуба черешчатого.
Учасники екологічної ініціативи висадили дерева, які було надано ДП «Роменський агролісгосп».

Координатором акції виступив Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе.
За повідомленням сайту Роменської міської ради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: