Роменські здюдоїсти у складі команди Сумської області взяли участь у змаганнях в Дніпрі

Спорт 11:03, 29.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

25–26 квітня в м. Дніпро відбулася фінальна серія командних змагань «Всеукраїнські змагання «Дитяча ліга»» з дзюдо. У змаганнях взяли участь 14 команд із різних регіонів України.

До складу команди Сумської області увійшли вихованці Комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа імені Віктора Гречаного»: Артюх Дарина, Артюх Діана (Роменська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області), Ковтун Єлизавета, Яременко Маргарита, Примак Захар (Роменський ліцей №1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області), Кухар Кіріл (Комунальний заклад «Роменський ліцей №4 імені Героя України Тетяни Маркус Роменської міської ради Сумської області»).

Спортсмени показали достойну боротьбу та волю до перемоги. За результатами змагань у загальнокомандному заліку команда Сумської області зайняла 2-е місце серед дівчат та посіла 5-е місце серед юнаків.

Команди-переможці та призери змагань отримали кубки, медалі та солодкі призи.

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного — Олександр та Дмитро БОГУШІ.

За інформацією сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору