Роменські здюдоїсти у складі команди Сумської області взяли участь у змаганнях в Дніпрі
Поділитися в
Копіювати посилання
25–26 квітня в м. Дніпро відбулася фінальна серія командних змагань «Всеукраїнські змагання «Дитяча ліга»» з дзюдо. У змаганнях взяли участь 14 команд із різних регіонів України.
До складу команди Сумської області увійшли вихованці Комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа імені Віктора Гречаного»: Артюх Дарина, Артюх Діана (Роменська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області), Ковтун Єлизавета, Яременко Маргарита, Примак Захар (Роменський ліцей №1 імені П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області), Кухар Кіріл (Комунальний заклад «Роменський ліцей №4 імені Героя України Тетяни Маркус Роменської міської ради Сумської області»).
Спортсмени показали достойну боротьбу та волю до перемоги. За результатами змагань у загальнокомандному заліку команда Сумської області зайняла 2-е місце серед дівчат та посіла 5-е місце серед юнаків.
Команди-переможці та призери змагань отримали кубки, медалі та солодкі призи.
Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного — Олександр та Дмитро БОГУШІ.
За інформацією сайту Роменської міської ради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: