Роменську громаду прикрашають квітами
Поділитися в
Копіювати посилання
У Роменській міській територіальній громаді тривають роботи з весняного благоустрою. Днями працівники структурних підрозділів та управлінь Роменської міської ради висадили квіти, дбаючи про красу й затишок населених пунктів громади.
Як зазначив голова Роменської міської ради Олег Стогній, завдяки спільним зусиллям та відповідальному ставленню до справи громада стає охайнішою, комфортнішою та більш затишною для всіх мешканців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: