Роменська школа №1 стала ліцеєм

Влада, Освіта 11:04, 26.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

На останній сесії Роменської міської ради точили серйозні дебати навколо Роменської школи №1 ім. П. Калнишевського. Директор закладу Валентина Судьїна просила, щоб закладу змінили назву і тип на «ліцей». Хоча близько місяця тому заклад за поданням відділу освіти було перетворено із спеціалізованої загальноосвітньої школи у заклад загальної середньої освіти.

Заступник голови Роменської міської ради Олена Юракова прокоментувала чому виникла така колізія.

«Відповідно до закону однією з умов створення ліцеїв є дотримання Положення про ліцей, яке на сьогодні не розроблене Кабінетом Міністрів України. Крім того, зараз працює створена за дорученням міського голови робоча група, яка вивчає систему освіти громади, щоб створити проєкт спроможної мережі закладів та визначитися, які з них у майбутньому стануть гімназіями та ліцеями», – повідомила Олена Юракова.

Тоді ж на сесії Олена Юракова та Роменський міський голова Олег Стогній пропонували ще вивчити це питання та зняти з голосування проєкт рішення по цьому закладу, який подав Євген Лузан.

Проте, депутати все ж таки проголосували за те, щоб  змінити тип і назву Роменської школи №1 ім. П. Калнишевського на Роменський ліцей № 1 ім П.І. Калнишевського РМР.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору