Роменських підприємців просять встановлювати термінали, а продукти закуповувати – безготівково

Бізнес, Війна, Влада 10:08, 22.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 21 березня, у Роменській міській раді відбулося розширене засідання Ради підприємців.
Говорили щодо відсутності в банках міста готівкових коштів, оскільки підприємці закуповують товар за готівку в інших областях. Як наслідок, може скластися ситуація, що товару в магазинах буде достатньо, але у населення не буде готівкових коштів для їх придбання.
Більш широко дану проблему роз’яснила керуюча відділенням Роменської філії «Приватбанк» Ірина ПЕДИЧ та закликала підприємців встановлювати в закладах торгівлі термінали для розрахунку картками. За березень «Приватбанком» відмінено абонплату за використання терміналів. Тим суб’єктам господарювання, які реалізують товари за безготівковий розрахунок, банком буде видаватись певний відсоток готівки. Вирішити проблему можливо за рахунок закупівлі підприємцями товарів в інших областях шляхом безготівкової оплати.
Міська рада звертається до суб’єктів підприємницької діяльності Роменської громади з розумінням відноситися до ситуації в грошовому обігу, яка складається в період воєнного часу та встановлювати термінали для недопущення кризи в розрахунках.
Також, на засіданні обговорено питання заборони продажу алкогольних напоїв, відповідно до розпорядження роменської районної військової адміністрації від 27.02.2022 року №03-ОД «Про заборону торгівлі алкогольними напоями в Роменському районі» та створення робочої групи з контролю за регульованими цінами (продукти харчування, ліки, пальне) та безготівковими розрахунками (робота POS-терміналів) в Роменській міській територіальній громаді.
За повідомленням Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору