Роменських полісменів привітали з прийдешнім професійним святом

Поліція, Свято 14:15, 2.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

4 липня своє професійне свято відзначатимуть усі поліцейські України. З цієї нагоди сьогодні, 2 липня, заст. голови Роменської міської територіальної громади Вячеслав ОВРАМЕЦЬ від імені міської влади привітав працівників Роменського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області з прийдешнім Днем Національної поліції України.

У своєму вітальному виступі він підкреслив, що на поліцію покладено відповідальне та благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та забезпечення їх безпеки.

Кращих працівників за досягнуті високі показники у службовій діяльності, високий рівень службової та виконавчої дисципліни, неухильне дотримання чинного законодавства України, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, охорону публічного порядку та безпеки громадян, високий професіоналізм, ініціативність, відповідальність, незмінну витримку й рішучість та з нагоди відзначення 6-ї річниці Дня Національної поліції України нагороджено Грамотами Роменської міської територіальної громади.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору