Роменський агролісгосп цієї весни висадив понад 49 тисяч дерев

 Поділитися

Поділитися в

У ДП Роменський агролісгосп підбили підсумки весняної лісокультурної кампанії 2026 року.

Цієї весни лісівники здійснили лісорозведення та лісовідновлення на площі 4,8 гектара, висадивши 24 тисячі молодих дерев. Ще на 10,1 гектара провели доповнення лісових культур, для чого використали 25,5 тисячі саджанців.

Також у розсаднику посіяли сосну звичайну на площі 0,02 га та білу акацію на площі 0,03 га.

Крім того, агролісгосп реалізував 5,5 тисячі саджанців дуба звичайного та 1 тисячу саджанців сосни звичайної.

Наступним етапом стануть доглядові роботи за молодими лісовими культурами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору