Роменський депутат пояснив, чому хоче звільнити заступників Стогнія та весь виконком

 Поділитися

Поділитися в

На сайті Роменської міської ради з’явився проєкт рішення Про розпуск виконавчого комітету Роменської міської ради восьмого  скликання, припинення повноважень та звільнення заступників міського голови, керуючого справами виконкому.

Розробник проєкту депутат міськради Ігор Бабенко. За цим документом пропонується звільнити з посади заступників Олега Стогнія Владислава Суходольського, В’ячеслава Оврамця, керуючу справами Наталію Москаленко, а виконком – розпустити.

Ми зв’язалися з Ігорем Бабенком, аби почути взяти в нього коментар з цього приводу.

Він пояснив, що до нього постійно звертаються люди, особливо з сільської місцевості, зі скаргами щодо порушення та невиконання своїх обов’язків заступниками міського голови та старостами, членами виконавчого комітету міської ради. Тому він, як депутат, якого люди делегували представляти їхні інтереси, мав відреагувати.

«Ми всі несемо соціальну відповідальність перед своїми виборцями. І скажімо так, для того, щоб реагувати і виконувати свої обіцянки, які ми всі давали на виборах, допомагати людям, повинна бути швидка комунікація в прийомі рішень. Ми повинні всі сідати за стіл переговорів, ми всі повинні нести соціальну відповідальність і розділяти, скажімо так, навантаження. Тому формування команди, починаючи з виконавчого комітету, заступників міського голови, структурних підрозділів, ми повинні формувати разом. Якщо мер не розуміє… Я тоді не розумію теж. Більше того, депутати є представниками громади, обраними, мер обраний також від громади. Тому мають взаємодіяти, щоб виконати ті обіцянки, які давали людям», – прокоментував Ігор Бабенко.

Також депутат зазначив, що «незадовільно проводиться робота з виконання депутатських запитів – одні відписки, жодного позитивного результату».

Розглядати цей проєкт рішення планують 28 липня на сесії Роменської міської ради.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору