Роменський «Дивограй» здобув Гран-прі та два перших місця на міжнародному фестивалі в Києві

Конкурс, Культура 10:34, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського Будинку культури успішно виступив на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої, юнацької та дорослої творчості «Соняшникові таланти країни. Столиця свободи», який відбувся у Києві та був присвячений Дню Києва.

Найвищу нагороду конкурсу — Гран-прі — колектив здобув за хореографічну композицію «Я хочу жити без війни».

Також ансамбль виборов два перших місця за постановки «Моя душа» та «Під хмаркою».

Фестиваль проходив у межах всеукраїнського арт-проєкту «Соняшник» та об’єднав творчі колективи з різних регіонів України. Керівницею ансамблю є Людмила Бабич.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору