Роменський «Дивограй» здобув Гран-прі та два перших місця на міжнародному фестивалі в Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
Зразковий аматорський ансамбль танцю «Дивограй» Роменського міського Будинку культури успішно виступив на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої, юнацької та дорослої творчості «Соняшникові таланти країни. Столиця свободи», який відбувся у Києві та був присвячений Дню Києва.
Найвищу нагороду конкурсу — Гран-прі — колектив здобув за хореографічну композицію «Я хочу жити без війни».
Також ансамбль виборов два перших місця за постановки «Моя душа» та «Під хмаркою».
Фестиваль проходив у межах всеукраїнського арт-проєкту «Соняшник» та об’єднав творчі колективи з різних регіонів України. Керівницею ансамблю є Людмила Бабич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: