Роменський міський голова пояснив, чому «наїхав» на місцеву поліцію

Влада, Поліція 16:28, 15.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як ми повідомляли, Роменський міський голова Олег Стогній вказав поліції на відсутність контролю за правилами дорожнього руху в місті. Сьогодні, 15 березня, на прес-конференції він пояснив, в чому причина такого меседжу.

«Сьогодні у мене була нарада, але деякі проігнорували (уточн. – т.в.о начальника Роменського РВП ГУ Національної поліції в Сумській області Андрій Лещенко та його заступник Сергій Башкіров). Хочеться вірити, що вони й справді були дуже зайняті. Я в черговий раз їм наголосив, що незадоволений їхньою роботою як мінімум щодо дотримання правил дорожнього руху і безпосередньо – паркування», – сказав Олег Стогній.

Як говорить мер, набридло дивитися, як водії паркуються та їздять тротуарами, заїжджають на зелені зони. Мабуть, тому, що поліція недостатньо виконує свою роботу.

«Я не полишаю спроби щодо підвищення результативності їхньої роботи. Тому дав вказівку спрямувати листи в Головне управління Сум. Це багатьом не сподобається. Але якщо кожен буде так виконувати свої обов’язки, ми нічого не змінимо. Я сподіваюся, що таки буде співпраця, бо поки що в цьому напрямку пригальмовуємо…», – поділився думками Олег Стогній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору