Роменські поліцейські провели спільну нараду з представниками громадського формування

Суспільство 10:13, 25.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під час зустрічі правоохоронці та члени громадського формування «Варта» обговорили робочі питання щодо подальшої взаємодії та проведення спільних патрулювань на території Роменської територіальної громади.

Нарада розпочалась із вступного слова поліцейського офіцера громади Роменського районного відділу поліції Володимира Сангула. Він зауважив, що основною метою спільних патрулів є попередження можливих правопорушень, забезпечення громадського порядку, захист громадян від різних протиправних посягань, недопущення фактів мародерства, а у разі виявлення подібних протиправних діянь вжиття необхідних заходів з метою затримання правопорушника чи злочинця.

Також, поліцейський зазначив, що спільні патрулювання правоохоронців з ГФ «Варта» показали дієві результати, тому доцільно і в подальшому продовжувати співпрацю. Адже додаткові сили у здійсненні контролю за громадським порядком на дільниці ніколи не завадять.

Крім того, під час виступу офіцер громади роздав присутнім інформаційні листи з переліком розшукуваних, аби всі могли ознайомитися з фотокартками тих, кого розшукає поліція.

Голова ГФ «Варта» Григорій Школяренко запевнив, що представники формування будуть і надалі надавати посильну допомогу поліції у охороні громадського та публічного порядку не лише під час масових заходів, а й кожного дня.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору