Роменський спортсмен Євген Вакула здобув «золото» чемпіонату Європи з армрестлінгу
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці Угорщини — Будапешт — з 10 по 20 травня триває чемпіонат Європи з армрестлінгу, який зібрав близько 1500 спортсменів з усієї Європи.
У складі збірної України, яку представляють 174 спортсмени та 26 тренерів, виступають і представники Сумської області.
Першу золоту нагороду для України та Сумщини виборов Євген Вакула. 11 травня він посів перше місце у категорії Master Men до 70 кг у змаганнях на ліву руку.
Чемпіонат Європи триває, попереду на українських спортсменів чекають нові старти та боротьба за медалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: