Роменський учень Максим Сауров виборов третє місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії
Поділитися в
Копіювати посилання
11-Б класу нашого ліцею Сауров Максим вчергове виборов III місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії, яка нещодавно відбулася в Ужгороді.
Про успіхи школяра повідомляють на сторінці Роменський ліцей 2 ім.Йоффе
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: