Роменським комунальникам виплатять заборгованість по зарплаті

Влада, ЖКГ 19:19, 28.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це  повідомив у своєму відеозверненні голова Роменської РВА Денис Ващенко, говорячи про результати роботи сесії Роменської міської ради, яка відбулася сьогодні, 28 вересня.

Питання щодо заборгованості по зарплаті працівникам КП «Комбінат Комунальних підприємств»  не було винесено на сьогоднішню сесію, але прийшли працівники підприємства. Тому депутати вчергове говорили про цю проблему.

«Олег Стогній сам був вихідцем з цього підприємства. І сьогодні доводить свою непрофесійність тим, що люди, прибираючи щодня місто, не отримують вже 3 місяці заробітної плати», – говорить Ващенко.

Та все таки вдалося досягти домовленостей.

«Люди, які були на сесії і бачили весь той цирк, зрозуміли, що таке людська сила. І не треба боятися тієї влади, яку, до речі, обирають теж люди, і висловлювати свою думку. Тільки разом ми можемо перемогти оцього внутрішнього ворога, який без причини робить так, щоб були якісь проблеми. У кінці цього робочого тижня, на 30 вересня, буде організована позачергова сесія, на якій виділять кошти для зарплат тих людей, які сьогодні прибирають нашу територію, виділять для ККП кошти», – повідомив голова РВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору