Роменці обговорюють спиляні до половини дерева й пошкоджені тротуари + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У групі Ромни онлайн Вікторія Береза виклала фото того, як у місті  обпиляли дерева. Дівчина запитує: «На скільки було аварійно? На скільки стало естетично? Є експерти?»

У коментарях жителі міста пишуть: «Шкода, дерева ці не були аварійними», «У нас в Конотопі теж так реагували, а на деревах наріс молодняк і стало доволі естетично», «Все добре зроблено тiльки поламали чи то колесами, чи деревами новi асфальтнi дорожки», «Частина дерев дійсно були аварійні і висіли на них зламані гілки. Я теж сьогодні була шокована , але думала, що їх спиляють зовсім. А щодо асфальту, то нехай відновлять за рахунок організації, що виконувала роботу. Наступного разу будуть обережніші».

«Добре, що понадпилювали, тільки, можливо, не рівно, не естетично. Мабуть, що ніхто не наглядав за роботою, або ж керівник не звернув уваги. Повністю дерева не спиляні. Пустять паростки і буде все добре. Не панікуйте. І інших не лякайте. Дерева зберегли, бо їхні стовбури не пошкоджені і вони ще стоятимуть довго. А весняна обрізка в нормальному господарстві завжди повинна бути» і т.д.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору