росія використовує чергове ІПСО про нібито наступ на Сумщину 

Армія, Безпека, Війна 19:42, 20.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

На раді оборони Сумської області військове командування повідомило, що росія використовує чергове ІПСО про нібито наступ на Сумщину з метою залякати наше населення та внести дестабілізацію в регіон.

Насправді ж є намагання дрібних ворожих груп – по 2-3 особи іти в бік кордону. Проте перетину кордону не зафіксовано і всі ДРГ знищуються ще на території рф – за допомогою нашої артилерії та FPV-дронів, повідомляє Сумська ОВА.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору