Росіяни запустили фейк про провокації ЗСУ у Сумській області

Безпека, Війна 14:00, 17.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Ворожі ресурси поширюють відео, на якому нібито український чиновник із Сумської області втік до рф та розповідає про те, що ЗСУ готують провокації на кордоні з рф у Сумській та Чернігівській областях, повідомляє ОК «Північ».

За словами так званого чиновника, «київський режим почав екстрено евакуйовувати людей з прикордонних територій, щоб звільнити полосу шириною у пʼять кілометрів, а потім завезти туди техніку для подальших провокацій».

Насправді у цих регіонах примусової евакуації немає. Натомість ще з липня 2023 року створені можливості для добровільного відселення жителів прикордонних населених пунктів через постійні обстріли з боку рф. Більшість з тих, хто виїхав – мешканці 5-кілометрової прикордонної зони.

Розповсюджуючи подібні фейки, ворог намагається створити собі інфоалібі перед імовірними майбутніми терактами, а також дискредитувати Збройні сили України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору