Рятувальники: інформавання – запорука безпеки + ФОТО

ДСНС 16:39, 12.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 11 травня, співробітники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини дотримуючись необхідних проти епідеміологічних вимог в черговий раз провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів  м. Ромни.

Перш за все, увагу людей зосередили на правилах пожежної безпеки. Зокрема наголосили, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж.

Окремо висвітлювалось питання небезпеки, яку по сьогоднішній день несуть в собі  застарілі вибухонебезпечні предмети. А тому їх категорично забороняється торкатися, необхідно припинити будь-які роботи в районі знахідки, огородити небезпечне місце та терміново повідомити про це місцеві органи влади або безпосередньо на лінію «101».

Особлива увага рятувальників під час профілактичної роботи з населенням була спрямована  на не недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах.

Для кращого засвоєння отриманої інформації громадянам вручили відповідні тематичні листівки з переліком основних вимог безпеки виконання яких, стане запорукою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору