Рятувальники попереджають, до чого призводить людська недбалість у поводженні з вогнем + ФОТО

ДСНС, Небезпека 15:09, 7.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями у Недригайлові та Ромнах рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із жителями. Громадянам нагадали до яких жахливих пожеж призводить людська недбалість у поводженні з вогнем. Для кращого розуміння ситуації, що склалася, місцеве населення ознайомили із вражаючою статистикою виникнення надзвичайних ситуацій, як на території Сумщини в цілому, так і безпосередньо в м. Ромни.

Особливу увагу людей зосередили на недопущенні виникнення пожеж на відкритих територіях, адже саме вони за лічені хвилини із площі в декілька метрів квадратних переростають в десятки гектарів охопленої вогнем сухої рослинності. Рятувальники наголосили, що при виявленні таких пожеж на початковій стадії необхідно спробувати ліквідувати їх самостійно, а якщо пожежа стрімко поширюється та негайно телефонувати за номером “101”.

Окремо наголошувалося на правилах пожежної безпеки в побуті, які необхідно щоденно виконувати, щоб запобігти виникненню загорянь в житловому секторі. На завершення громадянам нагадали, як діяти при виникненні різноманітних надзвичайних ситуаціях та роздали відповідні пам’ятні листівки.

Головне управління ДСНС України в Сумській області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору