Рятувальники провели інструктаж для аграріїв

Безпека, ДСНС 10:02, 15.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

13 серпня на Недригайлівщині рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками агропідприємств. Фахівці Служби порятунку оглянули стан зернозбиральної техніки, а також наявність в них протипожежного інвентарю та первинних засобів пожежогасіння. Особливу увагу фахівці приділили вогнегасникам, перевіривши їх справність та нагадали правила користування ними.

Після чого, з аграріями проводилися інструктажі, щодо дотримання правил пожежної безпеки на об’єкті, а також під час роботи у полі та на зерносушарках. Окремо, наголошували на тому, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях, зокрема і на тих, де жнива завершилися.

Також приділили увагу і алгоритму дій при виявленні застарілих вибухонебезпечних предметів, на які можна натрапити у різних місцях, у тому числі піч час робіт у полях.

Для закріплення отриманої інформації робітникам аграрної сфери роздали тематичні пам’ятки.

У свою чергу працівники Служби порятунку звертаються до громадян з проханням не провокувати пожежі на сільгоспугіддях та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, а при виявленні пожеж на полях та відкритих територіях, негайно телефонувати на номер екстреного виклику «101».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору