СБУ припинила діяльність двох адміністраторок спільнот у месенджері, які «зливали» жителям Роменщини місця вручення повісток

Кримінал, СБУ 12:01, 20.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителькам Роменського району за фактом перешкоджання законній діяльності військових формувань.

За даними слідства, підозрювані з початку введення в дію воєнного стану в Україні в одному з месенджерів створили спільноти, де оприлюднювали повідомлення про місця проведення мобілізаційних заходів на території м. Ромни та Роменського району Сумської області.

Перешкоджаючи законній діяльності працівників територіального центру комплектування та соціальної підтримки, жінки систематично оновлювали інформацію для осіб, які мають намір ухилитися від мобілізації.

Наразі обидві спільноти в месенджері заблоковано.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомили в обласній прокуратурі.

Сумська обласна прокуратура

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору