Сесія Роменської міськради: архітектурна пам’ятка – притон, аварійні дерева, демонтаж туалету та сміттєві завали

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 серпня, на сесії Роменської міської ради було чимало депутатських запитів, які стосувалися благоустрою громади та забезпечення комфортних умов проживання її жителів.

Від Валентини Городецької надійшов запит щодо підсипки та грейдерування дороги по вул. Силенка.

Вікторія Зеленська передала прохання жителів вул. Горького щодо допомоги у придбанні та встановлення лічильника тепла.

Яків Зубан наголосив про незадовільне утримання будівлі колишнього Духовного училища по вул. Монастирська, 4, яка нині фактично перетворюється на притон. Те ж саме стосується і будівлі колишнього Загсу по вул. Коржівській.

Голова Роменської міської ради Олег Стогній прокоментував цей запит. Щодо Загсу – то наголосив, що “маємо побудувати нове приміщення”. А по приміщенні колишнього Духовного училища, яке є архітектурною пам’яткою, сказав: «Ми не можемо його ні продати, на здати в оренду. Є людина, яка хоче його орендувати. Та поки що не буду називати її ім’я, щоб не зурочити. Якщо ж відмовиться, треба виділяти кошти, щоб закласти 1-й поверх цеглою».

Також Яків Зубан підняв питання вивезення побутових відходів у Роменській громаді. Люди укладають договори на вивезення сміття з КП «Комбінат Комунальних Підприємств», здійснюють розподіл сміття, оплачують послуги. Проте, це підприємство не може вчасно вивозити сміття на території всієї громади. Тому депутат пропонує дозволити укладати договори на вивезення сміття з іншими організаціями.

На що Олег Стогній сказав, що будуть говорити про підсилення КП «Комбінат Комунальних Підприємств».

Анатолій Козій попросив відзвітувати про кошти, виділені на створення нової торгової зони в центрі міста за магазином «Простор». Оскільки до нього звернулися жителі громади зі скаргами на те, що там демонтували туалет. Також попросив назвати суму коштів, які витратили на встановлення фонтану у парку ім. Т.Г Шевченка.

Анатолій Козій також передав запитання жителів мікрорайону Каховки про те, коли там спиляють аварійні тополі.

«У нас з цим проблема – тупик. Було оголошено три тендери: у двох ніхто не взяв участь, у третьому – був претендент, але потім відмовився. Отож, наразі організації, яка буде спилювати аварійні дерева в Роменській громаді, немає», – прокоментував міський голова загальну ситуацію в громаді щодо видалення аварійних дерев.

Депутат Володимир Лопата передав прохання жителів у районі залізничного переїзду: покосити бур’яни та ліквідувати стихійне сміттєзвалище.

Всі депутатські звернення направили на розгляд заступників міського голови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору